breadcrumbs_revolution_theme

ДОСТАВКА

Шановні клієнти, доставимо ваше замовлення, і великі і маленькі в усі міста України. Ми беремо на себе організацію транспортування товару, економимо ваш час і інші витрати.

Кілька способів доставки:

- самовивезення власним транспортом - зелений правкан або іншу продукцію, можна самостійно забрати з 9:00 до 21:00 на наших складах в містах, Київ, Дніпро.

- великотонажними вантажними машинами -  при великих обсягах закупівлі менеджер при оформленні замовлення розрахує ціну транспортування до вказаної адреси, з урахуванням параметрів вантажу. Такий варіант організації і доставки займає від 1 до 3 днів

- транспортними компаніями - НОВА ПОШТА, ДЕЛІВЕРІ, САТ  день в день при оформленні замовлення на зелений забор або іншу продукцію.


Розрахувати вартість:


 

ОПЛАТА

- Безпосередньо на сайті при оформленні замовлення  - за допомогою функції liqpay CHECKOUT .


- Готівкою - оплата здійснюється готівкою на складі, офісі при відвантаженні зеленого паркану або іншої продукції.


- Картою будь-якого банку  на карту Приватбанку- оплату можливо здійснити за допомогою терміналів ПриватБанку або через інтернет-банк Privat24. Реквізити карти будуть відправлені Вам після оформлення замовлення.


- Безготівковим розрахунком - Оплата в касі відділення банку у Вашому населеному пункті або з розрахункового рахунку Вашої фірми на разрахунковий рахунок нашого підприємства згідно рахунку фактури.


Ціна вказані на сайті з урахуванням ПДВ