breadcrumbs_revolution_theme

        Інструкція по монтажу зеленого  забору (паркану) виробництва компанії  Co-Group з нуля:


        Монтаж зеленого забора (паркану) нашої компанії не визиває труднощів при самостійному монтажі. Виробництво налаштоване таким чином, що вся продукція має чіткі розміри відповідно до замовлення Замовника або у відповідності до замірів нашого представника на об'єкті.


 • На першому етапі:  Необхідно провести розмітку опорних стовпів огорожі. Для стійкості конструкції відстань між стовпами повинна бути  від 2 до 2,50  метрів для огорож  висотою від 2м.
 • На другому етапі:   Необхідно пробурити отвори для опорних стовпів огорожі. Частина стовпа, яка буде бетонуватися і глибина отвору для нього повинна  бути від 0,6 до 0,95 метра, але більше ніж глибина промерзання грунту у даній місцевості.
 • На третьому етапі: Необхідно встановити опорні стовпи огорожі Для паркану висотою від 2-х  метрів для опорних стовпів використовується труба  50х25х3 мм.  Для паркану висотою до 2-х метрів  для опорних стовпів використовується труба 40х40х2 мм. Стовп у землі додатково фіксується за допомогою арматури і зварювання, а потім бетонується.
 • На четвертому етапі: Встановлюються поперечні лаги. Для паркану висотою від 2-х метрів використовується труба 40х20х2 мм.    
 • На п'ятому етапі: Монтується вже безпосередньо матеріал зелений забор виробницвта нашої компанії. Монтаж декоративного зеленого забору на каркас огорожі і його фіксація здійснюється за допомогою ланки (дроту з ПВХ покриттям) або саморізами по металлу Д6,3 мм з шайбою, які надійно маскуться за декоративним зеленим забором. Фіксація проводиться через кожні 40 см на стовпах та через кожні 30 см на лагах.Інструкция по монтажу секційного Зеленого забора виробництва компанії Co Group 


 В комплект для монтажу секційного зеленого забору (паркану) нашої компанії  входить:
 1. Стовб
 2. Секція
 3. Комплект кріплення (скоба, болт).
 4. Декоративний матеріал зелений забор.        
Послідовність монтажу  секційного зеленого забору (паркану) така:


 • Перший етап:  Необхідно  пробурити отвори для опорних стовпів огорожі. Зробіть в землі через кожні 2,50м отвори діаметром 25-35 см глибиною від 0,60м до 1,00м, але більшою, ніж глибина промерзання грунту у місцевості.
 • Другие етап: Монтаж секційного зеленого забору (паркану) рекомендується здійснити до бетонування опорних стовбів і зібрати секції на землі. Покладіть на рівну поверхнюпаралельно один до одного два стовпи, місцями кріплення до верху.


 • Третій етап: Покладіть секцію зеленого забору на стовпи і прикрепіть її до стовпів за допомогою елементів кріплення, які ідуть у комплекті до стовбів у верхній та нихній точці (див . малюнок нижче): • Четвертий етап:  Зібрану секцію підніміть, опустіть низ стовпів у викопані лунки, підопріть секцію досками або розтяніть за допомогою шпагату. Під низ секції поладіть бруски для вирівнювання по висоті та горизонталі. • П'ятий етап: Збирання наступних  секцій  від одної до чотирьох секцій, з з'эднанням їх з уже встановленною частиною секційного паркану. Після того, як будуть встановлені  десять-п'ятнадцять секцій, можна приступати до бетонування. Важливо при монтажі секційного зеленого паркану передбачити викопування лунок для бетонування опор з чітким шагом 2505 мм по центрам.


 • Шостий етап: Безпосередньо декорування секційного зеленого забора метеріалом зелений забор (паркан)  виробництва нашої компанії Co-Group. Декорування відбувається як у вертикальному напрямку, так і у горизонтальному.
За додатковою інформацію ви можете звернутися до менеджерів нашої компанії.